Co je syslem tohoto webu a co potřebuje (ten sysel)

Chtěl bych tady shromáždit Bastiatovo dílo, protože dosavadní weby, kde se dílo poflakuje, jsou jednak neúplné a jednak odpovídají technologiím z roku 1993, možná spíš 1893.

Takže plán má tři fáze:

1. Sesbírat dílo.
2. ???
3. PROFIT!

Pro prostý sesbírání asi bude někdo muset kontaktovat CEP a Libinst, aby nám povolili přetisknutí. Protože technologie pádí kupředu, je taky podle mě nutný převést Bastiata do formátů pro elektronický čtečky a dát sem odkazy.

Když kdokoliv narazí na cokoliv, co se Bastiata týká (třeba na divadelní hru Tři konšelé nebo co já vim), tak by se to sem mělo umístit. Chtěl bych, aby to tady byl takovej Bastiatův sborník. :)

No a samozřejmě, pokud se stane něco, z čeho přímo křičí BASTIAT!!! jako je uvalení cla na svíčky nebo nějaká Krugmanova imbecilní hláška o japonskym zeměstřesení, tak to tady patří okomentovat. :)

Hlašte se, co by kdo uměl a chtěl vykonávat. Samozřejmě, pokud chce někdo vymazlit grafickou stránku tohodle webu, budu jedině rád. :)

PS: Tento web není a nebude konkurencí pro žádný think-tank ani pro Mises.cz. Nechci tu mít kmenový autory, pravidelný seriály, semináře atp.